Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje

Nejnáročnější rekonstrukce měšťanského domu na Vinohradech bude brzy dokončena

Přepych měšťanského nájemního domu postaveného v secesním slohu nabízí Slavíkova 4, komorní rezidence s pouhými sedmi byty. Původní stavba z konce 19. století prošla mimořádně citlivou a náročnou rekonstrukcí opřenou o původní architektonické plány. Díky novému řešení vnitřních prostor projekt nabízí špičkové moderní byty o dispozicích 1+kk až 4+kk.

 Úcta k historickému dědictví, trpělivá práce a stoprocentní pozornost i těm nejmenším detailům. To jsou základní východiska náročné rekonstrukce secesního měšťanského domu ve Slavíkově ulici, v srdci Vinohrad. Projekt navazuje na vysokou bytovou kulturu pražských měšťanů z přelomu devatenáctého a dvacátého století. Velkorysé vstupní prostory i chodby tvoří předehru k přepychu samotných bytů. Každý rekonstruovaný prvek musel odpovídat historii celého místa a zároveň ladit s moderními potřebami. Proto se stavitelé spolehli na kámen, dřevo a repliky historických prvků.

Milovníci historie a pohodlného městského bydlení zkrátka nemají v Praze lepší příležitost, než zvolit jeden ze sedmi bytů propojujících to nejlepší z Belle Époque a nejmodernějších standardů.

Základní informace o projektu Slavíkova 4

  • Komfortní byty v citlivě rekonstruovaném secesním domě o dispozicích od 1+kk až 4+kk.
  • Byty budou k dispozici kompletně dokončené nebo ve stavu white walls.
  • Při rekonstrukci použity výhradně kvalitní materiály, repliky špaletových oken, dřevěné podlahy a další detailní prvky zušlechťující původní secesní architekturu.


Hlavní výhody lokality Praha 3 – Vinohrady

  • Více než 100 let jedna z nejprestižnějších lokalit v Praze.
  • Špičkové služby i dopravní dostupnost do centra metropole.
  • V těsné blízkosti Sady Svatopluka Čecha i náměstí Jiřího z Poděbrad.

 

Články a aktuality