Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Cholupice

O nemovitosti

Komplex dvou vil na prodej

Soukromý komplex dvou samostatných vil na pozemku o celkové rozloze 3 200 m², se nachází jižně od Modřan ve velmi klidné městské části Cholupice. Lokalita s adresou Prahy 4 je vzdálená maximálně do třiceti minut jízdy vozem z centra města. Okolí je obklopené přírodou a chráněnou krajinnou oblastí Modřanská rokle.

Vila Bára má návrh uspořádání 7+1 o užitné ploše 514 m², vč. garsoniéry 1+kk a část Wellnes se Spa. Dvoupodlažní vilu tvoří vstupní patro s velkorysou obývací částí, která má otevřený strop do dalšího patra. Prostor je má velké skleněné plochy propojené na terasu a do zahrady s parkovou úpravou a bio jezírkem. U obývací části prakticky navazuje kuchyně a jídelna a celková plocha dosahuje 107 m². Další část podlaží je vyčleněna hlavní ložnici s koupenou, šatnou a vstupem na soukromou terasu. Zbylá část podlaží je vyčleněna technické místnosti, skladovým prostorům a zázemí pro domácí práce.Druhé podlaží navrhuje tři velké ložnice, koupelnu, pracovnu a místnost o velikosti 38 m² pro individuální využití (poslechová místnost, TV místnost, fitness apod.)

Vila Vera má uspořádání o dispozici 5+1 s užitnou plochou 230 m². Dvoupodlažní vilu tvoří vstupní patro s prostornou obytnou částí, na kterou navazuje moderní kuchyně s velkou jídelnou. Na stejném podlaží je samostatná ložnice, toaleta a technické zázemí. Pohodlné schodiště navazuje do druhého podlaží, které nabízí tři samostatné ložnice a hlavní ložnici s vlastní koupelnou a šatnou.

U zahradního domu je přelivový bazén o výměře 8x4, který je vsazen do zahradního jezírka.Mezi oběma vilami se nachází venkovní podpovrchový vinný sklípek. Zahrada má vlastní kopanou studnu a zavlažovací systém. K pozemku jsou dovedeny veškeré sítě a jednotlivé budovy jsou propojeny optickou datovou sítí. Je zde také vlastní parkoviště pro 10 vozů.
Cena 36 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123089
Adresa K Dýmači, Praha 4 - Cholupice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 7+1
Velikost 514 m²
Velikost pozemku 3200 m²
Počet podlaží 2
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Komplex dvou vil na prodej

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X