Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Horoušánky

O nemovitosti

Vily Horoušánky nabízí luxusní bydlení uprostřed přírody

Projekt Vily Horoušánky charakterizují prvky jako je lehkost, čisté linie, nadčasovost a vysoká kvalita provedení. Moderní architektura ve spojení s podmanivou krásou okolní přírody Vás nadchne. Z Horoušánek v okrese Praha-východ jste v centru Prahy autem za 15 minut a za 25 minut vlakem z Úval na Masarykově nádraží.

Tři moderní viladomy rozdělené do šesti jednotek, splňují nejvyšší kritéria současného bydlení a jsou vybaveny mimořádně úsporným energetickým průkazem třídy A.

Jednotka o dispozici 4+kk a užitné ploše 186 m² disponuje vlastní oplocenou zahradou, slunnou terasou, garáží pro dva automobily, sklepem a technickou místností. Hlavní část domu sestává ze vzdušného otevřeného obývacího pokoje, vstupní haly, dvou prostorných ložnic, pracovny a servisní místnosti pro kuchyň. Ve spodní úrovni domu se nalézá garáž, sklep a zádveří.

V ceně domu je mimo jiné kuchyňská linka na míru (bez spotřebičů), integrovaný systém podlahového vytápění, klimatizace a ventilace, venkovní žaluzie, hliníkové okenní rámy Heroal s třívrstvým sklem, bezrámové dubové dveře s výškou 240 cm, koupelny Laufen, německá garážová vrata od firmy Hormann a další. Výjimečná je také výška stropů 3 m.

K občanské vybavenosti Horoušánek patří základní školy v Úvalech a v nedalekých Nehvizdech, dvoutřídní mateřská škola, česko anglická mateřská i základní škola Sofia School v Jirnech, rybářský spolek, benzinová pumpa, multifunkční hřiště a prodejna potravin. Autobusová zastávka se nachází 2 minuty pěší chůze od domu. Linka zajišťuje přímý spoj na Černý most nebo na vlakové nádraží v Úvalech.
Cena 18 600 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 124329
Adresa Spojovací, Horoušánky, Středočeský
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 186 m²
Velikost pozemku 537 m²
Velikost zahrady 401 m²
Počet podlaží 1
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 27 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost A
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Vily Horoušánky nabízí luxusní bydlení uprostřed přírody

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X