Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Hlinkách

O nemovitosti

Luxusní vila 3+kk s bazénem ve Zbuzanech, Praha - západ
Nově dokončená vila 3+kk o velikosti 184 m² s garáží, bazénem o velikosti 32 m², s nadstandardním vybavením a zahradou vysázenou dle návrhu architekta, je umístěná v rezideční části obce Zbuzany, v těsném sousedství pražské metropole.

Jednopodlažní nově postavená vila je určena k příjemnému a komfortnímu bydlení. Všechny místnosti jsou vybaveny velkoplošnými okny s výstupem na zahradu a k bazénu. Půdorys domu na prodej se skládá z velkoryse řešené vstupní haly s úložnými prostory, velkého obývacího pokoje rozděleného na odpočinkovou, jídelní a kuchyňskou zónu, ložnice, walk-in šatny, koupelny, hostovského pokoje, technické místnosti a garáže pro dvě auta. Celým domem prochází spojovací chodba.

Dům na Praze - západ je kompletně dokončený a vybavený na míru zhotoveným nábytkem - šatními skříněmi v předsíni, kuchyňskou linkou se spotřebiči Miele, knihovnou a šatním úložným systémem. V celém domě je podlahové vytápění, napojené na plynový kotel, velkoplošná okna, vinylové podlahy v dekoru dubová prkna. Venkovní bazén je o rozměrech 8x4 m s přístupem ze všech hlavních obytných místností.

V místě je mateřská škola, sportovní hala a obchod s potravinami, Občanská vybavenost včetně základní školy je v sousední obci Ořech. Dopravní spojení zajišťují příměstské autobusy ke stanici metra linky B Luka (14 minut) nebo vlaky na Smíchovské nádraží (16 minut). Cesty autem usnadňuje blízký nájezd na Pražský okruh. Obcí vedou cyklotrasy, po kterých lze dojet do Radotínského údolí nebo až do Českého krasu, například k lomům Amerika.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 122952
Adresa Na Hlinkách, Zbuzany Zbuzany
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 221 m²
Velikost pozemku 958 m²
Počet podlaží 1
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní vila 3+kk s bazénem ve Zbuzanech, Praha - západ

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X