Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Pomezí

O nemovitosti

Rodinný dům 6+kk se zahradou 560 m²
Nabízíme nadstandardně prostorný, moderně zařízený rodinný dům 6+kk k prodeji s terasou, zahradou a dvougaráží nacházející se v příjemné lokalitě Roztok, který je obklopen bohatou zelení a je situován v těsné blízkosti parku Tiché údolí.

Celkem 2 obytná podlaží k užívání nabízí svým rezidentům tento impozantní zařízený rodinný dům 6+kk k prodeji o velikosti 286 m² obytné plochy. V přízemí je situováno technické zázemí domu, dvougaráž, vstupní chodba, šatna, koupelna, komora a vzdušný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, odkud je uzpůsoben rovněž vstup na prostornou terasu. Po schodišti vedoucím z obývacího pokoje se lze přesunout do patra, kde lze naleznout ložnici/pracovnu s vlastní šatnou a koupelnou, ložnici s balkonem, další dvě ložnice/dětské pokoje, 2 koupelny a šatnu. Ke klimatizovanému domu náleží rovněž udržovaná zahrada 560 m², dvougaráž a terasa.

Nedaleko malebného a rozlehlého parku Tiché údolí je situováno toto jedinečné bydlení, které svým rezidentům zajišťuje soukromí a život na úrovni v blízkosti zeleně. Nedaleko lze naleznout poštu, obchody, restaurace, autobusovou zastávku, mateřské i základní školy či Městskou nemocnici v Roztokách. Zastávka autobusu je v těsné blízkosti bydlení, Dejvice dostupné autem do 15 minut. K romantickým procházkám lze mimo Tiché údolí využít i údolí Únětického potoka či Roztocký háj.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy či možnost 3D prezentace. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 124737
Adresa Na Pomezí, Roztoky, Středočeský
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 6+kk
Počet ložnic 5
Počet koupelen 4
Užitná plocha 286 m²
Velikost pozemku 802 m²
Počet podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon Ano
Terasa 6 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Rodinný dům 6+kk se zahradou 560 m²

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X