Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Skalech
Zrekonstruovaná vila 3+kk Houstoň
Cena 7 240 000  Kč
Kontaktujte nás
Západním směrem od hlavního města najdeme množství rozrůstajících se obcí, které jsou vyhledávané mladými rodinami a všemi, kteří chtějí po náročných dnech prožít klidný a ruchem města nerušený večer. Dům, který vidíte na fotografiích, není součástí rozvojové lokality obce Hostouň. Naopak je již dlouhá léta v jejím středu. Z Prahy je dům velmi snadno dostupný po dvou rychlostních komunikacích, kdy cesta z centra Prahy zabere 30 minut i v odpoledních hodinách.

Rodinný dům byl v roce 2008 kompletně rekonstruován. Dispozice přízemí je rozdělená na obývací pokoj s kuchyňským koutem. V koupelně najdeme vanu a oddělený sprchový kout. Toaleta je samostatná. Byly použity kvalitní moderní materiály, a díky nadstandartní údržbě je dům ve výborném stavu. V patře najdeme dvě ložnice. Součástí domu jsou i venkovní prostory, velký zastřešený altán a prostor pro posilovnu či dílnu.

Plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči Electrolux. Kvalitní podlahové krytiny, keramické obklady a dlažby. K vytápění domu je používám plynový kotel se zásobníkem na teplou vodu.

ID 122384
Adresa Na Skalech, Hostouň Hostouň
Cena 7 240 000  Kč
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 3+kk
Velikost 103 m²
Velikost pozemku 707 m²
Počet podlaží 2
Balkon Ne
Terasa 20 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Zrekonstruovaná vila 3+kk Houstoň

Zobrazit na mapě