Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Zeleném Vršku
Moderní rodinný dům 5+kk u přírodního parku Velkopopovicko
Cena 13 300 000  Kč
Kontaktujte nás
Prostorný rodinný dům 5+kk k prodeji o užitné ploše 277 m² s pozemkem o rozloze 1067 m². Dům z roku 2009 byl v roce 2018 kompletně renovován. Příjemné bydlení v klidné lokalitě přírodního parku Velkopopovicko vzdálené jen půl hodiny autem od centra Prahy.

Rodinný dům k prodeji je součástí komorního projektu architekta Ivana Hnízdila z roku 2009, který byl oceněn cenou za architekturu. Přízemí domu nabízí vstupní chodbu, prostorný obývací pokoj s kuchyní a krbem, ze kterého je přímý vstup na zahradu. Dále se zde nachází pokoj pro hosty, šatna a koupelna. V prvním patře nalezneme hlavní ložnici s en-suite koupelnou a šatnou, 2 samostatné pokoje a koupelnu s vanou. V suterénu je technická místnost s prádelnou, koupelna s prostorem na vybudování sauny a garáž pro 2 vozy. Další 2 parkovací místa jsou přímo na pozemku.

Dům ve Velkých Popovicích byl v roce 2018 kompletně zrenovován, byla opravena fasáda, osazeny elektrické venkovní žaluzie, natřena okna a dům byl kompletně vymalován. V pokojích jsou plovoucí podlahy, v koupelnách dlažba. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem Viessmann (vzduch - vzduch), díky tomu jsou velmi nízké náklady na provoz. V přízemí domu je podlahové vytápění, v patře radiátory. Vjezd do garáže včetně brány je na dálkové ovládání. Dům má vlastní studnu určenou na závlahu zahrady. V rodinném domě ve Velkých Popovic je instalován bezpečnostní systém Jablotron, internet a televize je řešena přes společnost Skylink.

Přímo v místě je dobrá občanská vybavenost - školka, škola, obchody, ordinace lékaře a mnoho příležitostí k provozování volnočasových aktivit. V obci je mj. zimní stadion a rybník. Do Velkých Popovic jezdí příměstský autobus ze stanice metra Opatov. Z obce je výborné spojení do nedalekých Strančic, ze kterých jezdí pravidelné vlakové linky do centra Prahy. Rodiny s dětmi jistě ocení řadu prestižních soukromých škol - Open Gate a Magic Hill v blízkých Říčanech, nebo Canadian School v Jesenici.

ID 122906
Adresa Na Zeleném Vršku, Velké Popovice Brtnice
Cena 13 300 000  Kč
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 4
Počet koupelen 4
Velikost 135 m²
Velikost pozemku 1067 m²
Počet podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 36 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní rodinný dům 5+kk u přírodního parku Velkopopovicko

Zobrazit na mapě