Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Nad Kazankou

O nemovitosti

Unikátní nemovitost s neopakovatelnou atmosférou - reprezentativní vila v Tróji s otevřeným výhledem na celé pražské panorama
Jedinečná reprezentativní vila v pražské Troji s dokonalým výhledem na celé pražské panorama.

Dům obklopuje rozlehlá, dobře udržovaná zahrada ve svažitém pozemku. Architektonické řešení a přirozené využití terénu umožnilo otevřené výhledy na město z každého patra domu. V přízemí jsou umístěny dva hostovské pokoje domu a technické zázemí. Přes celé první patro se rozkládá obytný prostor s kuchyní a jídelnou na který navazuje rozměrná terasa. Druhé patro je využito pro čtyři ložnice a čtyři koupelny. Poslední úroveň je využita jako pracovní případně fitness prostor.

Každé patro je rozšířeno prostornou venkovní terasou. Suterén domu je koncipován jako garáž pro šest vozů. Jednotlivé úrovně jsou spojeny reprezentativním širokým schodištěm a výtahem. Nad domem je umístěn venkovní bazén vsazený do skály a obklopený vzrostlou zelení. Dům je postaven s důrazem na nejvyšší kvalitu provedení a použitých materiálů a vybaven veškerou moderní technologií a zařízením.

Vila se nachází v prestižní lokalitě Praha 7 - Trója v blízkosti ZOO, Trojského zámečku, Botanické zahrady s vinicí Sv. Kláry a parku Stromovka. V okolí se nachází česko-anglická škola a školka, gymnázium, základní škola, Euroškola Praha atd. Vynikající dostupnost MHD - tram, bus jen pár minut chůze, linka metra 'C' Nádraží Holešovice 10min.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 124073
Adresa Nad Kazankou, Troja, Praha 7
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 8+1
Počet koupelen 7
Užitná plocha 979 m²
Velikost pozemku 2509 m²
Velikost zahrady 2509 m²
Počet podlaží 4
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 324 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Unikátní nemovitost s neopakovatelnou atmosférou - reprezentativní vila v Tróji s otevřeným výhledem na celé pražské panorama

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X