Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Nad Výšinkou

O nemovitosti

Unikátní historické sídlo s panoramatickým výhledem v jedné z nejprestižnějších vilových čtvrtí Prahy 5 - Hřebenky
Historická dominantní stavba v architektonicky ojedinělém zámeckém stylu v jedné z nejprestižnějších vilových čtvrtí Prahy 5 - Na Hřebenkách

Historická vila s užitnou plochou 2 446m² z počátku 20.st (1912) a pozemek o velikosti 4 783m² je v této lokalitě ojedinělý. Vila byla původně využita jako hlavní sídlo rodiny stavitele Viktora A. Beneše. Objekt byl v roce 1984 zkolaudován jako vzdělávací a ubytovací středisko Čs. rozhlasu s ohledem na zachování původních historických prvků, jako jsou kamenné portály, vitrážová okna, dřevěné trámové stropy, původní kované zábradlí atd. Vilu obklopuje nádherná rozlehlá zahrada v parkové úpravě se vzrostlou zelení a stoletými duby, která poskytuje dostatek soukromí. V současné době je nutné provést rozsáhlou rekonstrukci a navrátit tak vilu k původnímu využití. Vila je napojena na všechny sítě kromě plynu. V celém domě je rozveden bezpečnostní systém - kamery a čidla. Objekt disponuje vlastní trafostanicí. Zámeček nabízí panoramatické výhledy na celou Prahu.

Vila se nachází v žádané rezidenční lokalitě Praha 5 - Smíchov a poskytuje prestižní bydlení v exkluzivní čtvrti s vynikající občanskou vybaveností.V docházkové vzdálenosti jsou obchody, služby,restaurace, soukromá mateřská škola, základní škola, několik sportovišť a parků (Kinského zahrada, Husovy sady, Park Sacré Coeur); pohodlnědostupné je OC Nový Smíchov, kino CineStar, divadlo, Strahovský stadion, vrch Petřín, Pražský hrad a celá řada dalších míst pro relaxaci ve volném čase. Autem je od vily rychlé spojení na Městskýokruh.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123434
Adresa Nad Výšinkou, Smíchov, Praha 5
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 25+1
Užitná plocha 2446 m²
Velikost pozemku 4783 m²
Počet podlaží 3
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Unikátní historické sídlo s panoramatickým výhledem v jedné z nejprestižnějších vilových čtvrtí Prahy 5 - Hřebenky

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X