Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Pokojná

O nemovitosti

Novostavba rodinné vily v Šáreckém údolí
Novostavba rodinné vily 6+kk se zahradou 398 m² s úchvatným výhledem do Šáreckého údolí, nabízí komfortní bydlení díky své poloze a promyšlenému uspořádání. Dům disponuje čtyřmi ložnicemi, třemi koupelnami a parkováním pro čtyři auta.

Přízemí domu tvoří velkorysý obývací pokoj, s výhledem do údolí, vstupem na zahradu a s otevřeným průhledem do dalších pater, částečně oddělená kuchyně, technická místnost a toaleta. Po pohodlném širokém schodišti se dostaneme do prvního patra, kde se nachází galerie, hlavní ložnice, pokoj, který lze rozdělit například na šatnu a pracovnu a hlavní koupelna s přípravou pro saunu. Schodiště nás dále vede do druhého patra, kde se nachází tři ložnice a dvě koupelny.

Dům je vybavený krbem, klimatizací, centrálním vysavačem a podlahovým topením. Velkoformátová okna, dubové podlahy. Příprava pro zabezpečovací zařízení.

2 venkovní parkovací místa na zpevněné ploše před domem, 2 parkovací místa na příjezdové cestě, 1 místo v garáži.

Ideální dům pro rodinu s dětmi se nachází ve vyhledávané rezideční čtvrti, která je v podstatě 'vesnicí' ve městě. Blízkost mezinárodních škol jako je ISP nebo Global Concept International Scholl, snadná dosažitelnost centra i blízkost letiště ještě vice zvyšuje atraktivitu tohoto místa.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 122980
Adresa Pokojná, Praha 6 - Dejvice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 6+kk
Počet koupelen 2
Velikost 228 m²
Velikost pozemku 557 m²
Velikost zahrady 398 m²
Počet podlaží 3
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 32 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Novostavba rodinné vily v Šáreckém údolí

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X