Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Pomněnková
Jedinečná vila k prodeji v Průhonicích s nádherným pozemkem
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
Velkoryse řešená luxusní vila k prodeji o dispozici 8+1, s užitnou plochou 693 m² na pozemku o celkové výměře 2 304 m², nacházející se v exkluzivní lokalitě Průhonice, Praha - Západ. Vilu obklopuje pečlivě udržovaná zahrada s množstvím okrasných dřevin. Z prvního patra vily je nádherný výhled na Průhonický zámek.

Jedinečná vila k prodeji na dokonale situovaném pozemku, který poskytuje maximální možné soukromí majitelů. Vila má dvě nadzemní podlaží a suterén, upravený z větší části pro relaxaci. V přízemí jsou umístěny hlavní obytné místnosti - prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyně s jídelním koutem, vybavená špičkovými spotřebiči Miele, pokoj pro hosty s vlastní koupelnou, pracovna a samostatné WC. Vše spojuje centrální hala s dřevěným točitým schodištěm. V prvním patře vily se nachází čtyři ložnice, dvě koupelny a dvě šatny. Vila má podlahové vytápění. V suterénu je kromě servisní místnosti tělocvična, dvě sauny, příslušenství a rozměrná 'párty místnost' s dostatkem místa na kulečník nebo stolní tenis. K vile patří rovněž garáž pro dva automobily. Součástí vybavení jsou vestavěné skříně, osvětlení a kamerový systém se záznamem. Zahrada má automatické sečení trávy. Vilu je možné zakoupit s veškerým mobiliářem včetně nábytku.

Vila k prodeji je postavena ve vilové zástavbě v části obce Hole u Průhonic. Tato zástavba navazuje na západní okra jPrůhonického parku. Dalším významným plusem lokality jsou velké parcely u jednotlivých domů, které jsou od sebe dostatečně vzdáleny. Ve slepé části Poměnkové ulice, kde se vila k prodeji nachází stojí pouze dva domy. Průhonice patří k velmi žádaným lokalitám pro bydlení; disponují plnou občanskou vybaveností, jsou zde obchody, služby, restaurace, mateřská i základní škola a mnoho příležitostí ke kulturním a sportovním volnočasovým aktivitám. V nedalekých Čestlicích je oblíbený aquapark a velká nákupní zóna. Cesta autem do centra Prahy i na letiště trvá do 30 minut. Vila nabízí maximální možný komfort; jak vysoký standard samotné nemovitosti, tak i umístění domu v zeleni, v atraktivní lokalitě v blízkosti hlavního města.
ID 119432
Adresa Pomněnková, Průhonice západ - Průhonice
Cena Na vyžádání
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 8+1
Počet ložnic 6
Počet koupelen 4
Velikost 693 m²
Velikost pozemku 2304 m²
Počet podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Jedinečná vila k prodeji v Průhonicích s nádherným pozemkem

Zobrazit na mapě