Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
vila Waltrovka
Výjimečné rodinné bydlení ve vile se zahradou
Cena 20 990 000  Kč
Kontaktujte nás
Novostavba vily k prodeji o dispozici 5+kk o celkové výměře parcely 395,8 m² (150,1 m² zastavěné plochy + 245,6 m² zahrada) v rezidenčním projektu Waltrovka v lokalitě Praha 5 - Jinonice. Vila o dvou nadzemních podlažích bude kolaudována v červnu 2019.

Moderní novostavba vily v rezidenčním projektu s plánovaným dokončením v polovině roku 2019, která nabízí budoucím majitelům širokou možnost klientských změn. Majitelé mohou pro vnitřní vybavení vily vybírat z několika typů kvalitních, značkových obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a vnitřních dveří v nejvyšším standardu. Vila má pět pokojů, kuchyňský kout, tři koupelny plus jedno další samostatné WC, dvě terasy (22,3 m² a 17,3 m²), garáž pro jeden automobil, venkovní stání pro další vůz a velkou zahradu. Vila je vytápěna plynovým kotlem.

Projekt Waltrovka se nachází v městské části Praha 5 - Jinonice; nabízí velmi komfortní bydlení v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností, v blízkosti stanice metra trasy B Jinonice. Celý rezidenční projekt bude po dokončení sloužit nejen k bydlení - vyrůstají zde také administrativní budovy, obchody a prostory k provozování služeb. Projekt vkusně kombinuje funkčnost a pohodlí uprostřed zeleně, s mnoha možnostmi pro relaxaci. Tu nabízí také nedaleký Přírodní park Košíře., kde se nachází např. i golfový klub. Vila je ideálním bydlením pro rodiny s dětmi, toužící po životě v klidné části města, ale na dosah od všech jeho vymožeností.
ID 122940
Adresa Barvitiova, Praha 5 - Jinonice
Cena 20 990 000  Kč
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+kk
Velikost 221 m²
Velikost pozemku 395 m²
Velikost zahrady 245 m²
Počet podlaží 2
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost A
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Výjimečné rodinné bydlení ve vile se zahradou

Zobrazit na mapě