Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Za Větrníkem

O nemovitosti

Moderní rodinný dům v novém projektu v Dobříši
VIDEO ZDE

Soubor moderních rodinných domů Za Větrníkem se nachází v severní části města Dobříš, na úpatí Brdských lesů. Klidná lokalita nabízí propojení bydlení v zeleni na dosah přírody s využitím komfortu infrastruktury města. Velkou výhodou je přímé napojením na dálnici D4, která zajišťuje rychlé spojení s centrem Prahy a to do 30 minut od domu.

Rodinný dům k prodeji o dispozici 5+kk nabízí velkoryse řešený obývací pokoj s kuchyní a přímým vstupem na terasu a zahradu. Dále 4 ložnice, 2 koupelny a garáž. Architektonická kancelář BOQ architekti navrhla moderní a neotřelý koncept s ohledem na soukromí majitelů a důmyslné řešení vnitřních dispozic.

Dobříš nabízí kompletní městskou vybavenost včetně škol, školek, zdravotnických i kulturních zařízení. Ke sportovnímu vyžití jsou k dispozici pěší i cyklostezky a okolní Brdské lesy. Ve městě je řada sportovních oddílů a fitness centra. Přímo v Dobříši se nachází zámek náležící rodu Colloredo-Mansfeld. Bezprostředně u zámku je francouzský park, který se řadí k jedněm z nejhezčích v republice.

Cena 10 176 365  Kč
Kontaktujte nás
ID 123031
Adresa Rukavičkářská, Dobříš Dobříš
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+kk
Velikost 168 m²
Velikost pozemku 660 m²
Počet podlaží 2
Parkování Garážové stání
Balkon Ano
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost A
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní rodinný dům v novém projektu v Dobříši

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X