Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Žatecká

O nemovitosti

Nízkoenergetická vila 6+kk k prodeji v blízkosti Prahy
Nízkoenergetická vila 6+kk k prodeji se nachází v klidné části obce Černošice, s krásným výhledem do okolí. Nízkoenergetická vila 6+kk k prodeji se nachází v klidné části Černošic, s krásným výhledem do okolí. Černošice je stále se rozvíjející město, vzdálené od Prahy 25 km, které nabízí svým obyvatelům kompletní zázemí. Vzhledem k blízké stanici vlaku (10 min chůze), případně autobusu, lze pohodlně využívat tuto dopravu do centra Prahy.

Vila k prodeji byla kolaudována v roce 2010 dle architektonického návrhu Ing. Arch. Luďka Rýznera. Vzhledem k užití tepelného čerpadla jsou měsíční náklady na provoz domu velice nízké - 5.000 Kč + spotřeba vody.

Vybavení: Podlahové topení, tepelný vrt, čerpadlo, masivní dubová podlaha, plně vybavená kuchyňská linka, spotřebiče Miele a Samsung, 2 krytá parkovací stání, klimatizace s funkcí topení, zařizovací předměty Kludi, vnitřní bazén 3x6m, předokenní žaluzie, zabezpečení, datové rozvody, velkoplošná okna Conex v hliníkových rámech Schücco, vrtaná studna a sběrná vodní jímka pro závlahu, závlahový systém, osvětlení zahrady, centrální vysavač, satelit, videotelefon, terasy - exotická dřevina bangkiraj.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 120125
Adresa Žatecká, Černošice západ - Černošice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 6+kk
Velikost 287 m²
Velikost pozemku 1378 m²
Počet podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 151 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nízkoenergetická vila 6+kk k prodeji v blízkosti Prahy

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X