Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Dělostřelecká
Velkorysý nezařízený dům 4+1 k pronájmu se zahradou v přízemí řadového domu z 20. let , v žádané lokalitě Střešovic
Cena 49 700  Kč
Kontaktujte nás
Útulný nezařízený dům 4+1 k pronájmu se zahradou v přízemí řadového domu z 20. let , v žádané lokalitě Střešovic, tři minuty od napojení na městský okruh.

Interiér sestávající ze světlých, vzdušných a prostorných místností nabídne příjemné bydlení na skvělém místě. Spodní úroveň zrekonstuovaného domu zabírá menší předsíň, technická místnost s toaletou, pračkou a sušičkou, dále obývací pokoj s krbem, kompletně vybavená kuchyň a jídelna se vstupem na terasu a zahradu, kde je situován venkovní bazén. Po schodišti se dostaneme do prvního patra, kde nalezneme ložnici, pracovnu s balkonem, dětský pokoj s balkonem a koupelnu vanou a toaletou. V nejvyšším patře se nachází velký pokoj, který nabízí nádherný výhled, šatna a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V suterénu domu k pronájmu je sklep.

Interiér je nabízen nezařízen. Dům je opatřen satelitem, kabelovkou a internetem. Jsou zde užity dřevěné parkety. Pro parkování je připraveno stání na pozemku.

Vyhlášená vilová čtvrť Ořechovka, ležící mezi Dejvicemi a Střešovicemi nabízí klidné bydlení v místě s kompletní občanskou vybaveností - školky, školy, obchody, restaurace, služby, v docházkové vzdálenosti několik parků, sportovišť, koupaliště Petynka a mnoho kulturních zařízení. Cca dvacet minut chůze ke Strahovskému klášteru, Loretě a dalším pražským památkám. Místo má rovněž skvělou dopravní dostupnost. Jen pár kroků od domu je zastávka autobusu, o ulici dál zastávka dvou denních a dvou nočních tramvajových linek. Stanice metra Dejvická (trasa A) je vzdálena také jen dvacet minut chůze. Autem je výborné spojení na městský okruh a na letiště Václava Havla.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 411870
Adresa Dělostřelecká, Praha 6 - Střešovice
Cena 49 700  Kč /Měsíc
+8 000 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 157 m²
Velikost pozemku 307 m²
Počet podlaží 3
Velikost zahrady 157 m²
Parkování Na pozemku
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Velkorysý nezařízený dům 4+1 k pronájmu se zahradou v přízemí řadového domu z 20. let , v žádané lokalitě Střešovic

Zobrazit na mapě