Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Hlušičkova

O nemovitosti

Nezařízená polovina dvojdomu o velikosti 342 m², který se nachází v lokalitě Prahy 5 - Stodůlky
Velkoryse řešený, třípodlažní rodinný dům k pronájmu o dispozici 5+kk s celkovou výměrou 342 m² a zahradou o výměře 240 m². Dům se nachází v městské části Praha 13 - Stodůlky, na klidném místě v blízkosti Přírodního parku Košíře - Motol.

Moderní, nezařízený rodinný dům k pronájmu (polovina dvojdomu) v rezidenční části Stodůlek. Dům k pronájmu má čtyři ložnice, obývací pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem - sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka, mikrovlnka - a jídelním koutem, tři koupelny se sprchou a vanou, dvě samostatné toalety, čtyři velké terasy, komoru a technickou místnost. K zařízení domu k pronájmu patří několik vestavěných skříní, satelit, internet, telefon, elektrické žaluzie a alarm, napojený na pult centrální ostrahy. Za domem k pronájmu se nachází udržovaná zahrada ohraničená vysokým živým plotem. V pokojích jsou dřevěné plovoucí podlahy, na chodbách a v koupelnách keramická dlažba. Dům k pronájmu má plynové vytápění a vlastní garáž, plus 2 - 3 další parkovací místa na pozemku.

Rodinný dům k pronájmu stojí v místě s výbornou občanskou vybaveností. Jsou zde obchody, služby, restaurace, supermarkety, mateřská i základní škola, gymnázium, zdravotní středisko, fitness, bowling a řada dalších míst určených k zábavě a relaxaci ve volném čase. V blízkosti domu k pronájmu je Přírodní park Košíře - Motol, kde je mj. golfový klub. Velmi dobrá je také dopravní dostupnost, jen pár desítek metrů od domu je zastávka tří denních tramvajových linek a dvou linek nočních a zastávka dvou autobusových linek. Cesta autobusem na stanici metra trasy A Nemocnice Motol trvá cca šest minut. Z místa je pohodlné a rychlé spojení na Plzeňskou třídu a dále na Městský okruh.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 75 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 410294
Adresa Hlušičkova, Praha 5 - Stodůlky
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 4
Počet koupelen 3
Velikost 342 m²
Velikost pozemku 240 m²
Počet podlaží 3
Velikost zahrady 240 m²
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nezařízená polovina dvojdomu o velikosti 342 m², který se nachází v lokalitě Prahy 5 - Stodůlky

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X