Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
K Vinicím

O nemovitosti

Luxusní vila na pronájem na Praze 6 - Nebušice.
Vyjímečná vila k pronájmu - Vila Valencia, postavená ve stavebním slohu z přelomu 19. a 20. století (tzv. historismus) o dispozici 5+1 a celkové užitné ploše 338 m². Vila k pronájmu se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha 6 - Nebušice, v bezprostřední blízkosti Přírodního parku Šárka.

Reprezentativní vila k pronájmu je součástí areálu 'Malá Šárka', od většiny domů v areálu se však liší tím, že nabízí celou užitnou plochu v plnohodnotných podlažích - nenajdeme zde problematicky využitelné podkrovní místnosti. Dvoupodlažní vila k pronájmu má na úrovni prvního podlaží halu, plně zařízenou kuchyni s lednicí, myčkou, horkovzdušnou troubou a mikrovlnou troubou), prostorný obývací pokoj s krbem a jídelnou, koupelnu, terasu a technickou místnost. Ve druhém podlaží je hala, čtyři ložnice, čtyři koupelny se sprchou, vanou a bidetem, šatna a balkon. K vybavení domu k pronájmu dále patří pračka, sušička, zabudovaný trezor, vinotéka, telefon a satelit. Zahrada u domu má výměru 500 m². Vila k pronájmu má rovněž garáž s možností parkování dvou automobilů; další dvě stání jsou k dispozici na pozemku. Objekt je chráněn elektronickým zabezpečovacím zařízením napojeným na pult centrální ochrany. Celý areál Malá Šárka je monitorován kamerovým systémem.

Lokalita, v níž se vila k pronájmu nachází, je velmi žádaná na rezidenční bydlení. Samotnou vilu k pronájmu v minulosti využívali k pronájmu generální ředitelé několika významných firem, sousední dům s totožným interiérem momentálně slouží jako sídlo velvyslance. V místě je dobrá občanská vybavenost, jsou zde obchody, služby, restaurace, lékařská ordinace, základní škola, Mezinárodní škola v Praze. Jen pár kroků od domu začíná Přírodní park Šárka, nabízející širokou škálu volnočasových aktivit počínaje procházkami přes koupání až po sportovní aktivity (např. tenisový či jezdecký klub).

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 115 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 401763
Adresa K Vinicím, Praha 6 - Nebušice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+1
Počet ložnic 4
Počet koupelen 4
Velikost 338 m²
Velikost pozemku 900 m²
Počet podlaží 2
Velikost zahrady 500 m²
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní vila na pronájem na Praze 6 - Nebušice.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X