Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Kosova
Reprezentativní 5-ložnicový dům, nacházející se v pěkné části Prahy 6 - Suchdol.
Cena 70 000  Kč
Kontaktujte nás
Moderně designovaná, samostatně stojící vila k pronájmu s velkou, udržovanou zahradou v klidné rezidenční lokalitě Praha 6 - Suchdol má dispozici 6+kk a celkovou výměru 289 m².

Prostorná, zařízená dvoupodlažní vila k pronájmu, kterou lze po dohodě pronajmout i nezařízenou. Vila má pět ložnic, obývací pokoj s krbem, kompletně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, trouba, dvě lednice, mrazák, myčka, mikrovlnka) a jídelním koutem, dvě koupelny, šatnu, technickou místnost, dvě terasy a okrasnou zahradu. K zařízení bytu patří pračka se sušičkou, kabelová televize, satelit, internet a alarm. V pokojích jsou dřevěné podlahy, v koupelnách keramická dlažba. Vila má plynové vytápění. Součástí objektu je garáž pro dva automobily.

Vila k pronájmu se nachází v příjemné lokalitě Praha 6 - Suchdol, obklopené ze všech stran zelení. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Jsou zde obchody, služby, restaurace, mateřská i základní škola, několik sportovišť. V docházkové vzdálenosti od vily je Lysolajské údolí a údolí Únětického potoka, oblíbená místa nabízející mnoho příležitostí k procházkám i sportovním aktivitám. Výborná je také dopravní dostupnost. Autobusová zastávka dvou linek MHD a jedné příměstské linky je jen tři minuty chůze od domu. Od vily je autem rychlé spojení na letiště, cesta do centra města pak trvá asi patnáct minut. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 403923
Adresa Kosova, Praha 6 - Suchdol
Cena 70 000  Kč /Měsíc
+6 000 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 6+kk
Počet ložnic 5
Počet koupelen 2
Velikost 238 m²
Velikost pozemku 1529 m²
Počet podlaží 2
Velikost zahrady 1529 m²
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Reprezentativní 5-ložnicový dům, nacházející se v pěkné části Prahy 6 - Suchdol.

Zobrazit na mapě