Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Nad Šárkou

O nemovitosti

Luxusní čtyřpodlažní klasická rodinná vila s nádhernou zahradou a bazénem umístěná v diplomatické čtvrti Prahy 6 - Hanspaulka.
Luxusní čtyřpodlažní klasická rodinná vila k pronájmu s nádhernou zahradou v anglické parkové úpravě, umístěná v rezidenční, diplomatické části Prahy 6 - Hanspaulka, v klidné, vedlejší jednosměrné ulici, v blízkosti tenisových kurtů, na hraně Šáreckého údolí. V přízemí domu je umístěná prostorná garáž pro 3 auta, relaxační centrum s velkým interiérovým vyhřívaným bazénem cca 10x4m s protiproudem, moderně vybavené fitness, finská sauna, jacuzzi a 2 sprchy. První patro nabízí reprezentativní vstupní chodbu, plně vybavenou kuchyni, jídelnu a prostorný obývací pokoj cca 120 m² se třemi velkými francouzskými dveřmi s přímým vstupem na zahradu domu. Obývací pokoj je rozdělený na relaxační část s knihovnou a funkčním krbem, samostatnou část s velkou televizí a prostorem s velkými pohovkami. Dále je v přízemí extra toaleta pro hosty a v zádveří vstupu do domu je velká šatna s vestavěnými skříněmi. Ve 2. a 3. patře domu je celkem 7 ložnic, každá ložnice má vestavěnou skříň a svoji vlastní koupelnu s WC. Z balkonu a terasy je překrásný výhled do Šáreckého údolí. Vyhledávaná lokalita na Praze 6 s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do centra a na letiště, s rychlým spojením do mezinárodních škol ISP a Riverside School. Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 250 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411018
Adresa Nad Šárkou, Praha 6 - Dejvice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 9+1
Počet ložnic 7
Počet koupelen 8
Užitná plocha 800 m²
Velikost pozemku 1000 m²
Počet podlaží 3
Velikost zahrady 1000 m²
Parkování Garáž
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní čtyřpodlažní klasická rodinná vila s nádhernou zahradou a bazénem umístěná v diplomatické čtvrti Prahy 6 - Hanspaulka.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X