Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
U dvou srpů
Krásný nezařízený řadový dům 5+1 k pronájmu o rozloze 200 m² se zahradou 120 m², v atraktivní lokalitě Smíchova, v blízkosti parku Ladronka. 
Cena 55 000  Kč
Kontaktujte nás


Moderní nezařízený řadový dům 5+1 k pronájmu o rozloze 200 m² se zahradou 120 m², v atraktivní lokalitě Smíchova, v blízkosti parku Ladronka.  

Rodinný dům po částečné rekonstrukci nabízí vzdušné a prostorné místnosti s přístupem světla. Interiér sestává ze vstupní haly, obývacího pokoje s krbem a jídelní částí, kuchyně, 4 ložnic, 2 koupelen, extra toalety, 2 šaten, komory. Dále je zde také balkon, terasa a zahrada

K vybavení domu k pronájmu náleží vestavěné skříně, zařízená kuchyňská linka, krb, pračka. Také alarm, satelit, internet a telefon. Vytápění a ohřev vody jsou zabezpečeny plynovým kotlem. Pro parkování jsou k dispozici 2 stání v garáži

Klidná lokalita nabízí příjemné bydlení v místě s občanskou vybaveností v pěší dostupnosti. Kousek od domu se nachází několik restaurací, supermarket, obchody, základní škola, gymnázium, pošta, banky, prádelna, lékárna. Poblíž je několik sportovišť - fotbalový stadion, tenisové areály, squashpark. Místo má rovněž skvělou dopravní dostupnost. Jen pár kroků od domu je tramvajová zastávka. Cesta MHD zabere přibližně 25 minut, autem o pět minut méně. Výborné spojení na městský okruh a na letiště Václava Havla. Fotky ilustrativní.  

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 385526
Adresa U Dvou srpů, Praha 5 - Smíchov
Cena 55 000  Kč /Měsíc
+6 000 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+1
Počet ložnic 4
Počet koupelen 2
Velikost 200 m²
Velikost pozemku 320 m²
Počet podlaží 2
Velikost zahrady 120 m²
Parkování Garážové stání
Balkon Ano
Terasa 35 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Krásný nezařízený řadový dům 5+1 k pronájmu o rozloze 200 m² se zahradou 120 m², v atraktivní lokalitě Smíchova, v blízkosti parku Ladronka. 

Zobrazit na mapě