Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
V Lukách

O nemovitosti

Moderní, velkorysá dvoupodlažní vila s bazénem v atraktivní přírodní lokalitě ve Statenicích
Luxusní velkorysá dvoupodlažní vila k pronájmu s rozsáhlou zahradou o rozloze 1.189 m², parkovou úpravou a bazénem je umístěná v atraktivní přírodní lokalitě ve Statenicích.

Obytný prostor domu, který není zařízen nábytkem se rozkládá na dvou podlažích. Velká vstupní hala navazuje do společenské části tvořenou velkým obývacím pokojem a krbem, další místností vhodnou upravit např. jako TV pokoj. Na stejném patře je dále prostorná a kvalitně vybavená kuchyně s propojením do jídelny a vstupem na zahradu s krytou terasou. Kuchyně má zázemí formou skladu potravin, místnost pro domácí práce. V prvním patře jsou dvě ložnice s vlastním zázemím a šatnami a dále další tři pokoje, velká koupelna s vanou a sprchou a další dvě terasy. Zařízení domu tvoří kompletně vybavená kuchyňská linka včetně spotřebičů značky Gaggenau, masivní dřevěné parkety, alarm a garáž pro dva vozy.

Rezidenční komplex Statenický Mlýn patří k vyhledávaným adresám Prahy západ. Soubor rodinných vil byl vybudovaný v blízkosti Únětického potoka s jednotnou architekturou. Areál nabízí zázemí restaurace a obchodů a praktickou dostupnost Prahy 6 a prestižních mezinárodních škol. Místo je současně nedaleko letiště a městského okruhu. MHD spojení je řešené autobusovou linkou k metru A Bořislavka, s časovou dostupností do 30 min. do centra města.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 105 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 410268
Adresa V Lukách, Statenice západ - Statenice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 7+1
Počet ložnic 6
Počet koupelen 3
Velikost 364 m²
Velikost pozemku 1189 m²
Počet podlaží 2
Velikost zahrady 1200 m²
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní, velkorysá dvoupodlažní vila s bazénem v atraktivní přírodní lokalitě ve Statenicích

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X