Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Cena:
85 000  Kč

O nemovitosti

Nadstandardní samostatně stojící rodinný dům v Šáreckém údolí ve vyhledávané lokalitě na Praze 6
Nabízíme stylový nezařízený rodinný dům 5+1 k pronájmu nacházející se v poklidné lokalitě pražských Dejvic - V Šáreckém údolí. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a především rodiny s dětmi ocení nedaleké mateřské školky a základní školy, dětská hřiště aj. Na atraktivitě lokalita získává rovněž díky blízkosti přírodních krás Horní a Dolní Šárky.

Moderní interiér tohoto nezařízeného rodinného domu 5+1 k pronájmu nabízí prostornou vstupní chodbu, vzdušný obývací pokoj s krbem, plně vybavený moderní kuchyňský kout, prosklenou jídelnu, 4 ložnice, 3 koupelny, extra toaletu, 2 šatny, prádelnu, kotelnu a 2 komory. K domu náleží balkon, terasa, zahrada a 3 parkovací stání na pozemku.

Vyhledávaná a atraktivní lokalita pražských Dejvic, s nedalekou velkorysou zelení v podobě prostranství např. Horní a Dolní Šárky, disponuje kompletní občanskou vybaveností - kavárny, lékárna, knihovna, obchody, restaurace aj. V blízkosti lze rovněž naleznout mateřské a základní školy či dětská hřiště. Skvělá dostupnost do centra i do mezinárodních škol.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.
Cena:
85 000  Kč
ID
303355
Adresa
V Šáreckém údolí, Dejvice, Praha 6
Typ nemovitosti
Domy a vily
Dispozice
5+kk
Počet ložnic
4
Počet koupelen
3
Užitná plocha
203 m²
Velikost pozemku
421 m²
Velikost zahrady
363 m²
Počet podlaží
2
Parkování
Venkovní stání kryté
Balkon
Ano
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Zařízeno
Ne
Energetická náročnost
G
Status nemovitosti
Volný
Líbí se vám tato nabídka? Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku.