Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
V Šáreckém údolí

O nemovitosti

Moderní nízkoenergetický řadový dům situovaný v projektu TOP REZIDENCE na Praze 6 - Dejvice
Pronájem luxusního řadového domu o dispozici 5+kk a celkové výměře 190 m² ve vyhledávané lokalitě Praha 6 - Dejvice. Architektonicky nadčasový dům je součástí projektu Top Rezidence, oceněného v soutěži o realitní projekt roku 2017 regionu Praha 6 cenou veřejnosti. Dům se nachází v jedinečné lokalitě uprostřed unikátní scenérie přírodního parku Šárka a je ze všech stran obklopený zelení.

Prostorný, nezařízený dům k pronájmu je součástí výjimečného projektu naplňujícího současnou potřebu prestižního bydlení, vystavěného s respektem k okolnímu prostředí přírodního parku. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj s přístupem na terasu a zahradu, plně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka) a jídelním prostorem, ložnice a koupelna. Patro nabízí ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, další dvě ložnice, druhou koupelnu a balkon. V suterénu je wellness, prádelna, technická místnost a garáž pro dva vozy. Dům je chráněn alarmem. Rezidence má centrální park, designovou klubovnu, dětské hřiště a vlastní ostrahu. Fotografie jsou ilustrativní.

Dům má skvělé umístění v lokalitě nabízející jak široké spektrum volnočasových aktivit v přírodě a dobrou občanskou vybavenost, tak i snadnou dostupnost do centra města a na letiště Václava Havla, vzdáleného jen osm kilometrů. V sousedství rezidence je mezinárodní školka, International School of Prague a další kvalitní vzdělávací zařízení. Dejvice jsou oblíbenou rezidenční lokalitou s bohatou nabídkou služeb, obchodů, restaurací i zdravotnickým zařízením. Nad vestibulem stanice metra trasy A Bořislavka, vzdálené 1,5 km od domu je v plánu otevření nového obchodního a administrativního centra, což přinese další rozšíření nabídky služeb a obchodů a zvýší občanskou vybavenost v místě.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 75 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411956
Adresa V Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 4
Počet koupelen 3
Velikost 190 m²
Velikost pozemku 186 m²
Počet podlaží 1
Parkování Garáž
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Mohlo by vás zajímat

01 / X