Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
V Zahradách

O nemovitosti

Luxusní částečně zařízený řadový dům 5+1 k pronájmu o výměře 250 m² se zahradou, v rezidenční části Prahy 6 - Horoměčice.


Prostorný částečně zařízený řadový dům 5+1 k pronájmu o výměře 250 m² se zahradou, v rezidenční části Prahy 6 - Horoměčice.  

Kombinace vzdušných prostor a velkých oken tvoří luxusní a nadčasový interiér. Spodní úroveň domu zabírá obývací pokoj, vybavená kuchyň a jídelna s přímým vstupem na zahradu. V prvním patře najdeme 4 ložnice (dvě s přilehlou koupelnou), hlavní koupelnu a galerii (pracovnu). Suterén nabízí místnost vhodnou pro hraní či pro hosty a chladící místnost. 

K vybavení domu k pronájmu náleží mj. plovoucí podlahy, plně zařízená kuchyň, krb. Je zde také dvougaráž s dálkovým ovládáním a zahrada. 

Atraktivní bydlení nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy, cesta autem zabere 30 minut. V okolí je několik restaurací, obchodů, pošta, relax park MODRÁ STODOLA.  

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.  
Cena 45 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 401399
Adresa V Zahradách, Horoměřice západ - Horoměřice
Typ nemovitosti Domy a vily
Dispozice 5+1
Počet ložnic 4
Počet koupelen 3
Velikost 250 m²
Velikost pozemku 800 m²
Počet podlaží 1
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní částečně zařízený řadový dům 5+1 k pronájmu o výměře 250 m² se zahradou, v rezidenční části Prahy 6 - Horoměčice.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X