Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Italská - komerční prostor

O nemovitosti

Komerční prostor k pronájmu v luxusní rezidenci Churchill, Praha 2 - Vinohrady
Komerční prostor k pronájmu v luxusní, nově vznikající rezidenci Churchill, která se nachází v atraktivní a vyhledávané lokalitě Praha 2 - Vinohrady v Italské ulici

Komerční jednotka nabízí 130m² v 1NP, ve stavu shell and core. Jednotku je možné použít pro různé účely včetně vybudování showroomu, kanceláře, salonu, ordinace lékaře. Prostor není vhodný pro restauraci.

Dokončení projektu se předpokládá jaro/léto 2020. Nový nájemník komerční jednotky má možnost úpravy nebytových prostor dle vlastních požadavků na základě plánovaného využití.

Ulice Italská v blízkosti náměstí Winstona Churchilla naproti VŠE nabízí nadstandardní dostupnost do centra města. V místě je plná občanská vybavenost, vynikající spojení MHD, pár minut chůze od Hlavního nádraží. Objekt se nachází hned vedle dobře známé Rezidence Riegrovy Sady, ve které je v uzavřeném komplexu na jedné straně přibližně 150 luxusních bytů a na druhé straně jsou kanceláře společnosti Deloitte. Komerční prostor je součástí nového projektu developerské společnosti Penta zahrnující kancelářské a bytové prostoryParkovací místa jsou k dispozici v podzemní garáži za 5 000 Kč/ měsíc bez DPH (není součástí nájmu)
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 412177
Adresa Italská, Vinohrady, Praha 2
Typ nemovitosti Nebytové prostory
Užitná plocha 528 m²
Dispozice +
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Komerční prostor k pronájmu v luxusní rezidenci Churchill, Praha 2 - Vinohrady

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X