Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Jeremenkova

O nemovitosti

Velmi prostorná samostatně stojící vila, kterou lze využít jako sídlo firmy, v žádané lokalitě Prahy 4 - Podolí
Čtyřpodlažní rekonstruovaná vila k pronájmu, vhodná pro komerční využití, o dispozici 8+3 a užitné ploše 393 m² ve vyhledávané lokalitě Praha 4 - Podolí. Ve vile jsou tři bytové jednotky a v prvním podlaží nebytový prostor o výměře 86 m². Zahrada u vily má výměru 350 m².

Prostorná nezařízená vila k pronájmu se třemi bytovými jednotkami a nebytovým prostorem, ideální objekt k využití jako sídlo firmy. Ve vile k pronájmu jsou dvě bytové jednotky o dispozici 3+1 a v podkrovní jedna jednotka o dispozici 2+1 s vybavenou kuchyní (sporák, trouba, lednice, mrazák). Na úrovni druhého nadzemního podlaží je balkon. Součástí vybavení nemovitosti je telefon a internet. Vila k pronájmu má plynové vytápění. K vile k pronájmu patří garáž a další tři parkovací stání jsou k dispozici ve dvoře.

Vila k pronájmu má k využití pro komerční účely skvělou polohu - nachází se na hlavní ulici vedoucí z Krče k Podolskému nábřeží a přímo u domu je autobusová zastávka. Od domu je pohodlné a rychlé spojení na Jižní spojku. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost, jsou zde obchody, služby, restaurace, v blízkosti je stanice metra trasy C Pankrác, OC Arkády, stanice metra trasy C Budějovická, OC DBK, administrativní centra Pankrác a Brumlovka.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 75 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411969
Adresa Jeremenkova, Praha 4 - Podolí
Typ nemovitosti Nebytové prostory
Velikost 380 m²
Dispozice 8+3
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost D
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Velmi prostorná samostatně stojící vila, kterou lze využít jako sídlo firmy, v žádané lokalitě Prahy 4 - Podolí

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X