Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na pískách

O nemovitosti

Nebytový prostor k pronájmu, který se nachází v přízemíí domu na Praze 6 - Dejvice
Nebytový prostor k pronájmu o dispozici 1+1 a celkové výměře 63 m² v oblíbené lokalitě Praha 6 - Dejvice. Nebytový prostor se nachází v přízemí bytového domu se skvělým umístěním přímo u autobusové zastávky dvou denních linek.

Nebytový prostor k pronájmu sestává z pracovní místnosti o výměře 57,6 m², vybavené kuchyně o výměře 4,1 m² a samostatné toalety. Vchod do prostoru je přímo z ulice. Prostory k pronájmu sloužily jako pobočka banky. Jsou vytápěny plynem a vchodové dveře, jakož i okna, mají bezpečnostní mříže. Prostor k pronájmu lze využít např. jako pobočku společnosti nebo obchod.

Dům, v němž se nebytový prostor k pronájmu nachází, má ideální polohu přímo u autobusové zastávky Špitálka, odkud jezdí spoje ke stanici metra trasy A Bořislavka a stanici metra trasy A Hradčanská. V místě je dobrá občanská vybavenost, jsou zde obchody, služby, restaurace, supermarket. Čtvrť je pro svou polohu v blízkosti Přírodního parku Šárka a Šáreckého údolí oblíbeným místem k bydlení, je zde tedy dostatečná klientela pro zřízení firemní pobočky nebo obchodu se sortimentem, který v místě zatím chybí.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 26 500  Kč
Kontaktujte nás
ID 411873
Adresa Na Pískách, Praha 6 - Dejvice
Typ nemovitosti Nebytové prostory
Velikost 63 m²
Podlaží 1
Dispozice 1+1
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nebytový prostor k pronájmu, který se nachází v přízemíí domu na Praze 6 - Dejvice

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X