Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Obrovského

O nemovitosti

Unikátní dvoupodlažní prvorepubliková vila, kterou lze využít jako sídlo firmy, situovaná ve vilové čtvrti Prahy 4 - Chodov
Skvělý objekt pro sídlo firmy - kompletně rekonstruovaná třípodlažní vila k pronájmu se třemi bytovými jednotkami (3+1, 3+kk a 2+kk) o celkové výměře 335 m² a s udržovanou zahradou o výměře 400 m² na Praze 11 - Chodov.

Samostatně stojící, nezařízená prvorepubliková vila k pronájmu se ideálně hodí na sídlo firmy nebo obchodní společnosti. Má tři bytové jednotky o dispozici 3+1, 3+kk a půdní byt 2+kk. Ve vile k pronájmu je pět ložnic, tři obývací pokoje, čtyři koupelny se sprchou, vanou a bidetem a balkon. Kuchyně i kuchyňské kouty ve dvou menších bytech jsou vybavené, je zde sporák, trouba, lednice a mrazák. V pokojích jsou dřevěné parkety, v koupelnách keramická dlažba. Součástí vily k pronájmu je nebytový prostor v přízemí domu o výměře 32 m², vhodný např. jako vzorková prodejna, v suterénu je sauna, sprcha s toaletou a sklad. Každý byt má svůj vlastní plynový kotel. K vybavení vily k pronájmu dále patří vestavěné skříně, internet, zimní zahrada, sklep, technická místnost, v půdním bytě je klimatizace. Vila k pronájmu funguje jako smart home, alarm a vytápění je ovládáno přes mobilní aplikaci. Ve vile k pronájmu je garáž pro dva automobily, další tři vozy mohou parkovat na pozemku.

Vila k pronájmu se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností, na rozhraní Spořilova a Chodova. Jsou tu obchody, služby, restaurace, supermarkety, shopping mall Centrum. Výborná je i dopravní dostupnost. Na stanici metra trasy C - Roztyly trvá cesta autobusem pouhých sedm minut. Autem je od domu pohodlné a rychlé spojení na Jižní spojku a Městský okruh.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 95 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411981
Adresa Obrovského, Praha 4 - Chodov
Typ nemovitosti Nebytové prostory
Velikost 335 m²
Dispozice 8+3
Parkování Garáž
Balkon Ano
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Unikátní dvoupodlažní prvorepubliková vila, kterou lze využít jako sídlo firmy, situovaná ve vilové čtvrti Prahy 4 - Chodov

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X