Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Sámova 12
Atelier se zahradou Sámova 12
Cena 19 668 000  Kč
Kontaktujte nás
Nebytový prostor o výměře 167 m² vhodný pro kanceláře nebo architektonický atelier je umístěný v nově vznikajícím bytovém projektu Sámova 12. Nebytový prostor je umístěný ve dvou podlažích a je propojený jednoramenným pohodlným schodištěm, osvětleným střešním proskleným pásem. Ze spodního podlaží je přes posuvnou prosklenou stěnu přímý výstup na terasu, na níž navazuje zahrada. Po dohodě s developerem je možno dispozici nebytového prostoru upravit pro potřeby budoucího vlastníka. V ceně jsou zahrnuta dvě parkovací stání v podzemní garáži. Další parkovací stání je možno v případě zájmu dokoupit. Nebytový prostor lze propojit se sousední jednotkou a vytvořit tak prostor o výměře 342 m².

Projekt Sámova 12 je tvořen hlavní uliční a menší dvoupodlažní budovou, mezi kterými se rozkládá velká zahrada. Nebytový prostor se nachází v zahradní budově. V domě je 27 bytů, dva komerční prostory, dva výtahy, dvě schodiště a podzemní garáž. Z každé podesty se vstupuje vždy pouze do dvou bytů. Ke standardnímu vybavení patří klasické olejované dubové parkety, podlahové vytápění, aluminiové rámy oken, předokenní rolety, rekuperace, příprava na klimatizaci.

Architektonicky nadčasový projekt s prvky art deco se nachází přímo u Havlíčkových sadů, kde se schází k volnočasovým aktivitám obyvatelé Vršovic a Vinohrad. Několik minut chůze od domu jsou dvě tramvajové zastávky, nákupní centrum Eden, benzínová pumpa, fotbalové stadiony Eden Aréna a Bohemians. Veškerá občanská vybavenost je na dosah.
ID 122274
Adresa Sámova, Praha 10 - Vršovice
Cena 19 668 000 Kč
Typ nemovitosti Nebytové prostory
Velikost 167 m²
Podlaží 2
Dispozice 4+kk
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Atelier se zahradou Sámova 12

Zobrazit na mapě