Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
lexxusnorton.cz

Šťastné bydlení, nebo úspěšný prodej nemovitosti, vychází z individuálních přání klienta. Proto klademe důraz na špičkovou kvalitu klientského servisu, osobní přístup a spolehlivé jednání. Ať už jste expat, nebo pětičlenná rodina.

Přinášíme jedinečný vizuální i komunikační styl nabídky a služeb. Z hlediska lokality, komfortu bydlení i životního stylu. Naše portfolio luxusních nemovitostí zahrnuje exkluzivní byty, rodinné domy i pozemky v lukrativních částech Prahy a přilehlého okolí. Všechny nemovitosti splňují vysoké nároky na moderní a nadstandardní způsob bydlení.

Komplexní služby v oblasti exkluzivních nemovitostí

LEXXUS NORTON znamená nejvyšší kvalitu, která vychází z práce špičkových makléřů orientovaných na úzký trh s nemovitostmi, jistotu pramenící z mnohaleté praxe v oblasti luxusních nemovitostí a záruku diferenciace nabídky i klientského servisu.

 
1

Pronájem nemovitosti

Pomůžeme Vám s výběrem ideálního domova. Specializujeme se na dlouhodobé pronájmy bytů a domů v nejlukrativnějších lokalitách Prahy a okolí.

2

Koupě nemovitosti

Díky našemu individuálnímu přístupu ke každému klientovi Vám najdeme vysněné bydlení nebo ideální příležitost k investici.

3

Prodej nemovitosti

Zajistíme Vám kompletní servis, efektivní postup a příznivé podmínky pro prodej Vaší nemovitosti za maximální možnou cenu.

lexxusnorton.cz
25 let +
na pražském realitním trhu
8 +
průměrný počet let agenta v realitním oboru pod naší značkou
 
 
400 +
exkluzivních nabídek v portfoliu

Každý krok činíme s cílem úspěšně prodat či pronajmout nemovitost a překonat očekávání našich klientů. Zprostředkujeme prodej i pronájem nemovitosti, ze kterého budete mít radost, nebo Vám najdeme šťastný domov, ve kterém budete bezstarostně žít. Soustředíme se na Vaše potřeby a přání, aby vše ladilo do nejmenšího detailu.

Zobrazit referenční projekty
lexxusnorton.cz

Historie

 • 1993

  Mladý podnikatel s českými kořeny se přesouvá z USA do středních Čech. Díky znalosti českého jazyka, místního realitního trhu a touze pomoci cizincům najít nový domov zakládá lokální realitní kancelář s názvem LEXXUS.

 • 2001

  Významný milník přichází v roce 2001, kdy vzniká unikátní centrum New Home Center v Panské ulici v Praze. Od té doby společnost LEXXUS zajišťuje individuální servis při prodeji a pronájmu nemovitostí, ale i profesionální služby pro developery.

 • 2011

  Na jaře roku 2011 vyvrcholily dlouhodobé snahy o specializaci na trh s luxusními nemovitostmi. Začíná se tvořit soudobá podoba značky LEXXUS NORTON, která má neocenitelnou hodnotu díky dokonalé znalosti realitního trhu, špičkovým službám a profesionálnímu týmu odborníků.

 • 2017

  Do čela LEXXUS Group nastupuje na pozici generálního ředitele Karel Bor, který oběma značkám vdechuje nový život. Změny se týkají restrukturalizace společnosti, ovlivní tvorbu brandingu a dají vzniknout nové koncepci marketingových strategií pro individuální nemovitosti i developerské projekty.

 • 2019

  Realitní kancelář LEXXUS zahájila spolupráci s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří s historií sahající až do roku 1855. Tato jedinečná kombinace mezinárodního realitního poradce a vedoucí místní realitní kanceláře poskytne kompletní spektrum služeb na realitním trhu.