Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
lexxusnorton.cz

Šťastné bydlení, nebo úspěšný prodej nemovitosti, vychází z individuálních přání klienta. Proto klademe důraz na špičkovou kvalitu klientského servisu, osobní přístup a spolehlivé jednání. Ať už jste expat, nebo pětičlenná rodina.

Přinášíme jedinečný vizuální i komunikační styl nabídky a služeb. Z hlediska lokality, komfortu bydlení i životního stylu. Naše portfolio luxusních nemovitostí zahrnuje exkluzivní byty, rodinné domy i pozemky v lukrativních částech Prahy a přilehlého okolí. Všechny nemovitosti splňují vysoké nároky na moderní a nadstandardní způsob bydlení.

Komplexní služby v oblasti exkluzivních nemovitostí

LEXXUS NORTON znamená nejvyšší kvalitu, která vychází z práce špičkových makléřů orientovaných na úzký trh s nemovitostmi, jistotu pramenící z mnohaleté praxe v oblasti luxusních nemovitostí a záruku diferenciace nabídky i klientského servisu.

 
1

Pronájem nemovitosti

Pomůžeme Vám s výběrem ideálního domova. Specializujeme se na dlouhodobé pronájmy bytů a domů v nejlukrativnějších lokalitách Prahy a okolí.

2

Koupě nemovitosti

Díky našemu individuálnímu přístupu ke každému klientovi Vám najdeme vysněné bydlení nebo ideální příležitost k investici.

3

Prodej nemovitosti

Zajistíme Vám kompletní servis, efektivní postup a příznivé podmínky pro prodej Vaší nemovitosti za maximální možnou cenu.

lexxusnorton.cz
28 let +
na pražském realitním trhu
10 +
průměrný počet let agenta v realitním oboru pod naší značkou
 
 
550 +
exkluzivních nabídek v portfoliu

Každý krok činíme s cílem úspěšně prodat či pronajmout nemovitost a překonat očekávání našich klientů. Zprostředkujeme prodej i pronájem nemovitosti, ze kterého budete mít radost, nebo Vám najdeme šťastný domov, ve kterém budete bezstarostně žít. Soustředíme se na Vaše potřeby a přání, aby vše ladilo do nejmenšího detailu.

Zobrazit referenční projekty
lexxusnorton.cz

Historie

 • 1993

  Mladý podnikatel s českými kořeny se přesouvá z USA do středních Čech. Díky znalosti českého jazyka, místního realitního trhu a touze pomoci cizincům najít nový domov zakládá lokální realitní kancelář s názvem LEXXUS.

 • 2001

  Významný milník přichází v roce 2001, kdy vzniká unikátní centrum New Home Center v Panské ulici v Praze. Od té doby společnost LEXXUS zajišťuje individuální servis při prodeji a pronájmu nemovitostí, ale i profesionální služby pro developery.

 • 2011

  Na jaře roku 2011 vyvrcholily dlouhodobé snahy o specializaci na trh s luxusními nemovitostmi. Začíná se tvořit soudobá podoba značky LEXXUS NORTON, která má neocenitelnou hodnotu díky dokonalé znalosti realitního trhu, špičkovým službám a profesionálnímu týmu odborníků.

 • 2017

  Dochází k přestěhování prodejního centra na prestižní adresu Na Poříčí, do nejvyššího patra sídla UniCredit bank, a k restrukturalizaci společnosti, která ovlivní tvorbu brandingu a dá vzniknout nové koncepci marketingových strategií pro individuální nemovitosti i developerské projekty.

 • 2019

  Realitní kancelář LEXXUS zahájila spolupráci s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří s historií sahající až do roku 1855. Tato jedinečná kombinace mezinárodního realitního poradce a vedoucí místní realitní kanceláře poskytne kompletní spektrum služeb na realitním trhu.

Profesionální tým odborníků

Náš tým tvoří renomovaní odborníci s dlouholetou praxí, cennými zkušenostmi a dokonalou znalostí realitního trhu. Garantujeme vám profesionální služby, cenné rady a vysoce individuální klientský přístup.
Peter Višňovský
Peter zahájil svoji realitní kariéru před více než 17 lety. Jeho odpovědností je obchodní a operativní rozvoj, zejména management týmu a rozvoj obchodu.
Peter Višňovský
Director
LEXXUS
Marianna Krausová
Od roku 1998 spolupracuje s RK LEXXUS. Orientuje se na high-end nemovitosti solitérního charakteru v prestižních částech Prahy.
Marianna Krausová
Partner, Luxury Properties
LEXXUS NORTON
Denisa Višňovská
Denisa má na realitním trhu 17 let praxe s rezidenčními i komerčními nemovitostmi. Zodpovídá za business development a PR projektů.
Denisa Višňovská
Partner, Business Development
LEXXUS
Miroslav Šibal
Ve společnosti LEXXUS působí již od roku 1999, byl tedy u vývoje realitního trhu poslední dvě desítky let a zažil začátky developerské výstavby v Praze.
Miroslav Šibal
Sales Manager
LEXXUS NORTON
Kateřina Vecková
Pracuje pro LEXXUS od roku 2005 a marketingu se věnuje posledních 5 let. Vede tým interních a externích specialistů na PR, grafiku a online marketing. Je zakladatelkou lifestylového firemního B2C magazínu NORTON.
Kateřina Vecková
Marketing manager
LEXXUS
Jana Panochová
Za krátkou dobu se stala nepostradatelným členem analytického týmu. Koordinuje zpracování reportů a analýz a zároveň se podílí na jejich přípravě, např. posouzení projektu pro bankovní instituci, či optimalizaci dispozic a cenové politiky projektu.
Jana Panochová
Research Specialist
LEXXUS
Ondřej Diblík
Vystudoval architekturu na ČVUT v Praze. V LEXXUS působí již od roku 2000. Je uznávaným a vyhledávaným expertem na pražský realitní trh. Vede analytické oddělení, které zpracovává analýzy pro bankovní ústavy, české i zahraniční developery a investory.
Ondřej Diblík
Research Specialist
LEXXUS
Monika Lecianová
Vystudovala vysokou školu obchodní. Spolupracuje s realitní kanceláří LEXXUS již od roku 2000. Více než 11 let úspěšně vede oddělení pronájmu zaměřené výhradně na nadstandardní rezidenční nemovitosti pro zahraniční klientelu.
Monika Lecianová
Leasing manager
LEXXUS NORTON