Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Rezidence Černá se nachází v historickém centrum Prahy, v klidné a tiché ulici. V docházkové vzdálenosti jsou nejenom klenoty architektonických památek jako jsou Karlův most, Národní Divadlo a další, ale mnohé restaurace, kavárny, malé obchody a velká obchodní centra.
Developer: Realizace: Architekt:
Ponte Carlo s.r.o. 2008 -

Rezidence Černá je kombinaci moderní a tradiční architektury, poskytující atmosféru harmonie moderního stylu bydlení v historickém prostředí.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí ve vysokém standardu s důrazem na zachování původních prvků (zárubně, kliky, okna) a s důrazem na vytvoření stylu moderního života. V důsledku rekonstrukce se zachováním původních prvků a použití moderních materiálů vzniklo 10 bytových a 4 nebytové jednotky nejvyšší kvality.

Ve stejném vysokém standardu provedení jsou společné prostory domu. Stávající kamenné schodiště s teracotovým povrchem je pečlivě přebroušeno a vyčištěno. Podesty a mezipodesty jsou položeny novou dlažbou ve formě umělého kamene italské výroby.