Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Rezidence pod Vyšehradem se nachází v lokalitě širšího centra v klidné ulici Hostivítova - pouze pár kroků od Vyšehradu a Albertova.
Developer: Realizace: Architekt:
Dina s.r.o. 2017 .

Ulice je pouze několik minut chůze od nábřeží Vltavy, tramvajové zastávky a nabízí budoucím majitelům kvalitní bydlení s možnostmi společenského (Náplavka) i sportovního využití (areál Vyšehrad, park Folimanka).

Byty se nachází v původním činžovním domě z roku 1893, který prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních prvků a s respektem k nárokům na současné moderní bydlení. Rezidence má pouze 10 jednotek o velikosti od 43 m2 do 81 m2 .

Byty Pod Vyšehradem mají vždy orientaci do ulice i do upraveného vnitrobloku. V posledním patře jsou mezonetové byty s terasami a výhledy na město a Pražský hrad.

Společné prostory domu plní funkci reprezentativního bydlení, včetně stylového osvětlení, esteticky umístěných poštovních schránek a nového výtahu. Byty jsou kompletně dokončené ve vysokém standardu, nová špaletová okna s izolačními dvojskly, bezpečnostní vchodové dveře, kvalitní obklady i sanita.