Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Moderní činžovní vila s nadčasovou architekturou v klidné lokalitě s vynikající dostupností do centra, kvalitní bydlení obklopené zelení. Viladům Salomonka nabízel nadstandardní byty, ke každému parkovací stání a venkovní stání pro návštěvníky.
Developer: Realizace: Architekt:
AGILE Investment s.r.o. 2013 .

Ulice „U Blaženky“ – klidná, málo frekventovaná ulice nad Husovými sady, v blízkosti Bertramky a s výhledem do údolí. V okolí se nacházejí především historické činžovní dvojdomy o 6 – 12 bytových jednotkách a na sousední parcele luxusní soukromá vila.

Přes ulici je zelený pás, který je podle územního plánu nezastavitelný. Nezbytnou výhodou je i okolnost, že souběžně s výstavbou domu proběhla v roce 2012 – 2013 celková rekonstrukce komunikace a souvise­jících chodníků.

Kompozici domu tvoří tři tvarově výrazné hmoty, rozlišené materiálovým řešením. Dynamicky zakřivený tvar a výrazně ustupující poslední podlaží se uplatní v dálkových pohledech. Hmota domu je doplněna proskleným kubusem schodiště. Tvar ob­jektu byl ověřen na virtuálním modelu tak, aby zapadl do bezprostředního okolí, ale zachoval si zároveň svoji výtvarnou hodnotu.