Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Rezidence Riegrovy sady nabízela mimořádné byty pro náročné městské znalce a zejména pak pro ty, kdo hledají bydlení v jedné z nejprestižnější pražské části. Neotřelá, originální a současná architektura a prvotřídní úroveň pohodlí a užitečnosti se zde snoubí s nadprůměrnými prvky zajišťující život v pohodlí.
Developer: Realizace: Architekt:
Sudop Group 2006 m4 architekti


Rezidenci Riegrovy sady tvoří 5 nových budov, 151 osobitých apartmánů v 5 podlažích, které jsou chráněny bezpečnostní bránou.

Vinohrady jsou jednou z nejvyhledávanějších obytných čtvrtí s prestižní pověstí. Obyvatelé a návštěvníci jsou nadšeni neopakovatelnou atmosférou stylových hospůdek, restaurací a barů stejně tak jako klidem přilehlého parku a zahrad.

Rezidence Riegrovy sady se nachází v srdci žádoucí, stromy lemované části Prahy s vchodem vedoucím z Italské ulice a přímo naproti rozlehlému parku Riegrovy sady. Toto místo nabízí romantický pohled na pražské panorama tvořené starým městem a historickým hradem.