Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

River Diamond byl první nově realizovaný projekt luxusního bydlení v centru Prahy od dob první republiky. Stavbu navrhli architekti Šafer, Hájek a spol., držitelé mnoha prestižních odborných ocenění, interiér je dílem další uznávané architektky, bytové designerky Barbory Škorpilové a jejího ateliéru Mimolimit.
Developer: Realizace: Architekt:
Riverbank Development s.r.o. 2006 Šafer, Hájek a spol.

V moderní budově ve tvaru U vzniklo 230 bytů různých velikostí a dispozic. Mimořádná je také soukromá exotická zahrada v japonském stylu ve vnitřním atriu, se vzrostlými stromy, sochou, bublajícími fontánami a jezírkem.

Na straně ulice bylo vybudováno 1 500 m2 maloobchodních prostor, včetně obchodů a kavárny, které přispějí k dalšímu rozvoji občanské vybavenosti Karlína. Areál disponuje privátní recepcí a ostrahou fungující 24 hodin denně; je zde i bezpečné podzemní parkoviště pro 367 vozidel.

River Diamond, unikátní areál blízko řeky, je od historického centra města vzdálen jen 5 minut tramvají nebo metrem. Most přes řeku, na ostrov Štvanice, ještě více zpřístupní rekreační možnosti Pražanů.