Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Novostavba je situována do původní vilové zástavby na nároží nepravidelné křižovatky ulic Vlašimská a Ruská. Zástavba této části Vinohrad pochází většinou z období konce 19. století až 30 let století dvacátého.
Developer: Realizace: Architekt:
AKF a.s. 2005 -

Vila Vlašimská v sobě nese zbytky atmosféry této doby, současně však poskytuje svým obyvatelům maximální komfort bydlení odpovídající současným nárokům. Ve vile je k dispozici celkem 10 bytů a 22 stání v krytých garážích.

Pražská čtvrť Královských Vinohrad je považována za jednu z nejvyhledávanějších částí naší metropole. Prostředí vilové čtvrti, ve které je projekt situován patří k prestižním oblastem Prahy.

Bydleli zde takové osobnosti jako například spisovatel Karel Čapek a slavný český herec Svatopluk Beneš. V blízkém okolí se nachází několik parkových prostor, které dotvářejí místní atmosféru (park Gröbovka, Havlíčkovy Sady). Cílem krátkých procházek se může stát i některá z mnoha malých kavárniček a barů, které umocňují ráz celého okolí.