Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Villa Bianca je situována v Praze 6 – Bubenči. Tato lokalita je známá svým atraktivním prostředím tvořeným elegantními vilami a rozsáhlými plochami zeleně. Důležitá je též snadná dostupnost z centra města i z mezinárodního letiště v Ruzyni.
Developer: Realizace: Architekt:
ING Real Estate Development 2002 EEA


Vlastní Villu Bianco tvoří výrazná trojúhelníková formace šesti nových budov seskupených kolem modernistické vily navržené architektem Janem Kotěrou v letech 1910-1911. Každá budova obsahuje luxusní dvou až pětipokojové byty o ploše od 75m² do 391 m². Jednotlivé byty mají svůj osobitý styl, od podkrovních bytů po prostorné mezonety s terasami. Celá rezidence je řešena ve vysokém standardu vnitřního vybavení a použitím exkluzivních přírodních materiálů. Parkovaní je řešeno v podzemních podlažích.

Rozsáhlé a flexibilní obytné prostory umožňují vytvoření individuálně uzpůsobeného bydlení a terasy i balkony jsou prvkem spojujícím byty s okolní přírodou.

Samozřejmostí jsou plně vybavené kuchyně a koupelny provedené v exkluzivních přírodních materiálech, podzemní parkování, skladové prostory a nejdokonalejší bezpečnostní systémy.