Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Tři viladomy jsou umístěny do unikátního, mírně svažitého pozemku. Díky jeho poloze na horní hraně přírodního parku v údolí Kotlářky a jihovýchodní orientaci, umožnují mimořádné pohledy na panorama Prahy od Pražského Hradu až po jižně orientované svahy nad Trójou.
Developer: Realizace: Architekt:
Nové vily Hanspaulka a.s. 2008 Prof. Ing. arch Ladislav Lábus

Z blíže položených lokalit je z pozemku výhled na Stromovku či dejvickou kotlinu. Viladomy tvoří atraktivní mezonetové byty.

Tímto dispozičním řešením se omezí jejich počet v každé vile na čtyři, takže se téměř dosáhne standardu rodinného bydlení. Autorem urbanismu projektu a konkrétní podoby viladomů je architektonický tým vedený předním českým architektem – Prof. Ing. arch Ladislavem Lábusem.

Hanspaulka je vilová oblast v pražské čtvrti Dejvice, které zaujímá spolu s vilovou oblastí Baba vyvýšené území, které je vymezeno údolím Šáreckého potoka, skalním ostrohem na východní straně Baby, nárazovým břehem meandrů Vltavy, údolím bývalého Dejvického potoka a umělým zářezem v místě Horoměřické ulice.