Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Rezidence White Garden se nachází v žádané lokalitě Prahy 5 – Anděl, jen pár kroků od zastávky metra a tramvaje. Širokou nabídku služeb naleznete v pětihvězdičkovém obchodním centru Nový Smíchov, v blízkosti domu se nachází kvalitní restaurace, obchody, kina a divadla.
Developer: Realizace: Architekt:
Pierwood Capital 2018 PRINS architects

V původní secesní budově z roku 1887, vzniklo celkem 13 bytů o dispozičním řešení 2kk – 4kk. Velkou devizou projektu je možnost zakoupení parkovacího stání a krásná privátní zahrada ve vnitrobloku.

Při rekonstrukci byl dbán důraz na zachování původního rázu domu, což podtrhují například repliky původních špaletových oken a kazetových dveří, nebo kovaná zábradlí s grafitovým nátěrem. Tyto detaily se úzce prolínají s prvky moderního bydlení ve vysokém standardu.

Všechny byty jsou dokončeny ve vysokém standardu, samozřejmostí jsou dřevěné podlahy, luxusní obklady a sanita. Pohodlí zajišťuje výtah a elektronický vrátný s kamerou a videotelefonem. Některé jednotky doplňuje prostorný balkon, v podkrovních bytech je instalována klimatizace.