Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Hvar Stari Grad - nové apartmány k prodeji
Novinka v nabídce
Nové apartmány Stari Grad se nachází na břehu zálivu, jsou obklopené borovicovým lesem a představují ideální místo pro váš odpočinek. Luxusní bytový dům o třech podlažích nabízí 9 výjimečných apartmánů k prodeji o dispozicích 2+kk a 3+kk. Každý nový apartmán disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Součástí projektu je také nadstandardní 3+kk s dvěma koupelnami, dvěma terasami a velkorysou střešní terasou. V podzemních garážích se nachází dostatek parkovacích stání.

Nové apartmány Stari Grad si zamilujete díky kouzelné atmosféře ostrova Hvar. Upravené plošiny a mola se schůdky do vody, oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, promenáda kolem zálivu, cyklostezky a letiště pro sportovní letadla vám spolu s tradičními restauracemi, kavárnami, obchůdky, pekárnami a stánky s ovocem a zeleninou nabízí to nejlepší z Chorvatska.

Trajektem ze Splitu jste ve Stari Gradu za 2 hodiny. Město má trajektové spojení se Splitem, Vela Lukou na Korčule, s Dubrovníkem, Ubli na Lastovu a Rijekou. Trajektové linky jej spojují také s Itálií.

Video: Hvar Stari Grad
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás

Ceník

Zobrazit pouze volné nemovitosti
ID Typ Dispozice Plocha Balkon/terasa Zahrada Podlaží Cena včetně DPH Status Detail
Ceny včetně DPH jsou kalkulovány s aktuálně platnou sazbou DPH. K apartmánům jsou přiřazena parkovací stání, která jsou zahrnuta v celkové ceně.

Informace

Energetická náročnost budovy

G

Lokalita

Novinka v nabídce

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X