Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Prvního Pluku 18 Prvního Pluku 18
Nový residenční projekt v Karlíně
Nově vám nabízíme byty v atraktivním projektu ve velmi žádané lokalitě Praha 8 - Karlín, na adrese Prvního pluku 18. Jde o bytové jednotky v kompletně rekonstruovaném rohovém domě v původní městské zástavbě, v bezprostřední blízkosti centra Prahy, v místě procházejícím zásadní proměnou v svěží, moderní čtvrť kypící životem. Vzniká zde nejen celá řada nových administrativních budov, ale i mnoho dalších revitalizačních projektů včetně opravy Karlínského viaduktu, jehož oblouky se promění v malebné kavárny s venkovním posezením a nové obchody. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost - restaurace, služby, banky, zdravotnická péče, kino, galerie, v docházkové vzdálenosti od domu je např. Hudební divadlo Karlín, Muzeum Hlavního města Prahy, ostrov Štvanice se sportovišti vč. skateparku a bikeparku nebo Národní památník na Vítkově a přilehlý park Pražačka, kde se pravidelně koná celá řada kulturních a společenských akcí. Obrovským benefitem bydlení v tomto projektu je snadná a rychlá dostupnost do všech míst po celé Praze. Historické centrum města začíná v podstatě jen pár ulic od domu a za pět minut dojdete pěšky na stanici metra trasy B a C Florenc. Autem na pražskou magistrálu se dostanete ještě rychleji. Karlín je čtvrť s velkou budoucností; v současné době jde o jednu z nejrychleji se rozvíjejících, a tudíž i nejvyhledávanějších lokalit nejen pro bydlení, ale i pro investice.

Za projektem, jehož dokončení je plánováno na konec roku 2018 stojí známý a velmi vysoce hodnocený architekt Petr Slavíček, který se ve své dosavadní práci zaměřoval především na půdní vestavby. Má za sebou desítky úspěšných realizací včetně návrhů bydlení pro slavné umělce a další celebrity. Petr Slavíček si zakládá na kvalitní rekonstrukci a kvalitních materiálech. Jeho jméno je zárukou příjemného, stylového bydlení ve vysokém standardu.

Všechny byty v domě mají bezpečnostní vstupní dveře. Vnitřní dveře jsou jednokřídlé, plné, kromě dveří do obývacího pokoje, které jsou prosklené čirým sklem nebo sklem se saténovým efektem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné od výrobce Admonetr dub young. V chodbě a kuchyňském koutě je keramická dlažba od italské firmy Atlas Concorde, keramická dlažba i obklady stejné značky jsou i v koupelně a na toaletě. Sanitární keramika v koupelně a na WC je značek Catalani, Villeroy and Boch a Duka. Na balkonech a terasách je mrazuvzdorná dlažba. Okna v bytech mají izolační trojskla. Byty jsou vytápěny plynovým kondenzačním kotlem Junkers, v obytných místnostech podlahovým systémem s termostatickými ventily, v koupelně pak otopným žebříkem.

Dům má včetně půdní vestavby sedm podlaží. Je zde vybudován nový výtah s prosklenou šachtou. Kompletně nová je celá střešní konstrukce a všechny fasády. Původní ozdobný štuk byl rekonstruován ve spolupráci s Národním ústavem památkové péče a okna v domě jsou navržena jako přesné kopie původních, historických. Dům si díky tomu zachovává příjemnou prvorepublikovou patinu měšťanského bydlení, kterou v typizovaných novostavbách nenajdete a kterou budete oceňovat nejen vy jako majitelé bytu, ale i všichni ti, kteří vás přijdou do nového bytu navštívit.

Cena Od 10 459 687 Kč
Kontaktujte nás
Dispozice Dostupnost
2+kk - 3+kk Ihned

Ceník

Zobrazit pouze volné nemovitosti
ID Typ Dispozice Plocha Balkon/terasa Zahrada Podlaží Cena včetně DPH Status Detail
122872 Byty 3+kk 141.8 m² 16.2 m² - 6 - Prodáno
122873 Byty 3+kk 85.2 m² - - 6 - Rezervace
122874 Byty 2+kk 67.5 m² - - 6 - Prodáno
122875 Byty 2+kk 85.8 m² - - 6 - Prodáno
122876 Byty 2+kk 96 m² - - 6 10 459 687 Kč Volný
122878 Byty 2+kk 72.8 m² 8.4 m² - 6 - Prodáno
123489 Byty 3+kk 83.1 m² - - 6 - Prodáno

Informace

Energetická náročnost budovy

G

Lokalita

Nový residenční projekt v Karlíně

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X