Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Rezidence Úvoz
Nový rezidenční projekt na Malé Straně, KOLAUDACE JIŽ PROBĚHLA
Luxusní bydlení pod Pražským hradem v prestižní lokalitě Praha 1- Malá Strana, s kouzelným výhledem na Petřín a střechy malostranských domů je nyní možné, díky novému developerskému projektu Rezidence Úvoz.

Rezidence Úvoz se nachází na Malé Straně, jednom z nejatraktivnějších míst v historickém centru Prahy. Barokní dům 'U bílého jablka', stojí v horní, rozšířené části Nerudovy ulice, v místě, kde se ulice zatáčí přímo směrem k Pražskému hradu, a kde začínají Radniční schody. Úzké malostranské uličky vás zavedou k mnoha historickým dominantám staré Prahy či k výstavním sídlům ambasád. Kromě Pražského hradu se v docházkové vzdálenosti od domu nachází Malostranské náměstí, Hradčanské náměstí, Pohořelec, Strahovský klášter, Loreta, kostel sv. Mikuláše, Karlův most, Vrtbovská zahrada a mnoho dalších architektonických i kulturních památek.

V domě se nachází osm bytů a dva nebytové prostory v přízemí. Momentálně jsou k prodeji volné ještě čtyři bytové jednotky o dispozici 2+kk a atelier o výměře 183 m², s terasou, zimní zahradou a soukromým dvorkem. Každý byt, díky zasazení domu do stráně Strahovské zahrady, poskytuje unikátní výhled na Prahu a Petřínské sady. Některé jednotky disponují zasklenými balkony nebo zimní zahradou.

Historický objekt, ve kterém se byty a ateliér nachází, prošel citlivou rekonstrukcí. Dům má novou střechu i fasádu, kompletně vyměněné inženýrské sítě, centrální plynovou kotelnu, repasovaná historická nebo nová špaletová okna a zrekonstruované společné prostory domu. Kolaudace úspěšně proběhla na konci roku 2018 a dům byl následně rozdělen prohlášením vlastníka. Bytové jednotky v projektu Úvoz budou předány ve standardu 'shell and core'. Nový vlastník si dokončí rekonstrukci a finální kolaudaci ve spolupráci s architektem projektu.

Lokalita má také velmi dobrou dopravní dostupnost - sedm minut trvá cesta na Malostranské náměstí, kde je zastávka pěti tramvajových linek. Na stanici metra trasy A Malostranská trvá cesta tramvají pouhé tři minuty.
Cena Od 11 800 000 Kč
Kontaktujte nás
Dispozice Dostupnost
2+kk - 3+kk Ihned

Ceník

Zobrazit pouze volné nemovitosti
ID Typ Dispozice Plocha Balkon/terasa Zahrada Podlaží Cena včetně DPH Status Detail
122851 Byty 3+kk 183.8 m² 43.8 m² - 1 - Prodáno
122852 Byty 2+kk 55.4 m² 0.7 m² - 2 11 800 000 Kč Volný
122853 Byty 2+kk 61.4 m² 4.8 m² - 2 - Prodáno
122854 Byty 2+kk 52.3 m² - - 3 - Prodáno
122855 Byty 2+kk 63.4 m² 3.3 m² - 3 - Prodáno

Informace

Energetická náročnost budovy

G

Lokalita

Nový rezidenční projekt na Malé Straně, KOLAUDACE JIŽ PROBĚHLA

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X