Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Rezidence Úvoz
Luxusní bydlení pod Pražským hradem, s kouzelným výhledem na Petřín a střechy malostranských domů je nyní možné díky novému developerskému projektu Úvoz.

Zcela jedinečný bytový projekt v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana, v historickém centru města, přímo u paty schodů vedoucích k Pražskému hradu. V historickém objektu, pocházejícím původně už ze 14. století se nachází celkem osm bytů a dva nebytové prostory v přízemí. V projektu jsou momentálně stále volné čtyři bytové jednotky o dispozici 2+kk a ateliér s celkovou výměrou přes 200 m² a s nádhernou terasou. Ze všech bytů v objektu je překrásný výhled na Prahu a na Petřínské sady, a to včetně přízemního ateliéru. Historický objekt, ve kterém se byty a ateliér nachází prošel citlivou rekonstrukcí. V domě je nový výtah, zasklené balkóny a zimní zahrady. Projekt bude dokončen ke konci roku 2018.

Projekt Úvoz se nachází na Malé Straně, jednom z nejatraktivnějších míst v historickém centru Prahy. Jedná se o barokní dům, jehož základy pochází už ze 14. století, zvaný 'Dům u bílého jablka'. Stojí v horní, rozšířené části Nerudovy ulice, v místě, kde se ulice zatáčí přímo směrem k Pražskému hradu a kde začínají Radniční schody. V bezprostředním okolí domu je kompletní občanská vybavenost, především nespočet malebných kaváren a restaurací se zahrádkami. Genius loci zde musí učarovat snad každému. Úzké malostranské uličky vás zavedou k mnoha historickým dominantám staré Prahy či k výstavním sídlům ambasád. Kromě Pražského hradu se v docházkové vzdálenosti od domu nachází Malostranské náměstí, Hradčanské náměstí, Pohořelec, Strahovský klášter, Loreta, kostel sv. Mikuláše, Karlův most, Vrtbovská zahrada a mnoho dalších architektonických i kulturních památek. V místě jsou rovněž obchody, služby, mateřská i základní škola, gymnázium, několik muzeí a galerií. Nabídka kulturního a společenského života je zde velmi široká. Lokalita má také velmi dobrou dopravní dostupnost - sedm minut trvá cesta na Malostranské náměstí, kde je zastávka pěti tramvajových linek. Na stanici metra trasy A Malostranská trvá cesta tramvají pouhé tři minuty.

Bytové jednotky v projektu Úvoz budou předány ve standardu 'shell and core'. Nový vlastník si dokončí rekonstrukci a finální kolaudaci ve spolupráci s architektem projektu. Dům bude mít mimo jiné novou střechu i fasádu, kompletně vyměněné inženýrské sítě, centrální plynovou kotelnu, repasovaná historická nebo nová špaletová okna a zrekonstruované společné prostory domu.

Byty na této exkluzivní pražské adrese jsou ideální jako bussiness byty pro podnikatele nebo manažery, kteří často cestují po celém světě a v hlavním městě potřebují byt na úrovni v prestižní lokalitě. Vhodný je také jako investice na dlouhodobý pronájem nebo AirB and B.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
Dispozice Dostupnost
2+kk - 3+kk 11-2018

Ceník

ID Typ Dispozice Plocha Balkon/terasa Zahrada Podlaží Cena včetně DPH Status Detail
122851 Byty 3+kk 183.8 m² 43.8 m² - 1 Info v RK Volný
122852 Byty 2+kk 55.4 m² 0.7 m² - 2 Info v RK Volný
122853 Byty 2+kk 61.4 m² 4.8 m² - 2 Info v RK Volný
122854 Byty 2+kk 52.3 m² - - 3 Info v RK Volný
122855 Byty 2+kk 63.4 m² 3.3 m² - 3 Info v RK Volný

Informace

Energetická náročnost budovy

G