Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Vily Kejřův Park
Vily Kejřův Park na Praze 9 představují unikátní bydlení v krásném prostředí Kejřova parku a Hořejšího rybníka. Bezprostřední okolí nových domů k prodeji láká k procházkám, projížďkám na kole nebo na loďce i k odpočinku v zelené trávě. Těšit z okolní přírody se můžete také přímo ze své zahrady vyhlídkou na rybník či les.

Vily Kejřův Park jsou ideálním propojením městského života s krásou a klidem přírody. Promyšlené dispozice vil 5+kk a 6+kk nabízejí vše, co moderní rodina požaduje a potřebuje k pohodlnému životu. Budoucí majitelé jistě ocení prostorné terasy a zahrady poskytující dostatek soukromí pro Vás i Vaše děti.

Nové domy k prodeji jsou vybaveny renomovanými značkami jako Roca, Kaldewei, Huppe, Alcaplast či Hansgrohe v oblasti sanity, dřevěné plovoucí podlahy Eurowood a obklady a dlažby Rako. Součástí každého domu je tepelné čerpadlo voda/vzduch, podlahové vytápění s termostaty v každé místnosti, dřevěná eurookna s trojitým sklem a předokenní rolety s elektrickým ovládáním. U domu se nachází vlastní parkovací stání a garáž.

Výborné spojení s Prahou je zajištěno tramvajemi ze zastávky Starý Hloubětín, tramvají se pohodlně dostanete na stanici metra B Hloubětín. Stanice tramvaje leží od projektu do 10 minut. Autem se do centra města dostanete do 25 minut. V blízkosti projektu Vily Kejřův Park se nachází veškeré služby jako školka, škola, Poliklinika Kolbenova nákupní centra Černý Most a Galerie Fénix i zdravotnické zařízení jsou v docházkové vzdálenosti nebo jen pár minut autem.

Pokud hledáte rodinné bydlení v příjemné lokalitě Prahy 9, jsou pro Vás Vily Kejřův Park tou správnou volbou. Navštivte nás v prodejní kanceláři Lexxus, kde Vám moderní vily a jejich okolí rádi představíme.
Cena Od 24 499 000 Kč
Kontaktujte nás
Dispozice Dostupnost
5+kk - 6+kk Ihned

Ceník

Zobrazit pouze volné nemovitosti
ID Typ Dispozice Plocha Balkon/terasa Zahrada Podlaží Cena včetně DPH Status Detail
121175 Domy a vily 5+kk 141.8 m² 35.85 m² Ano - Prodáno
121176 Domy a vily 5+kk 148 m² 27.8 m² Ano - Prodáno
121177 Domy a vily 5+kk 148 m² 27.8 m² Ano - Prodáno
121178 Domy a vily 6+kk 206.1 m² 36.5 m² Ano 24 499 000 Kč Předrezervace
Ceny včetně DPH jsou kalkulovány s aktuálně platnou sazbou DPH ve výši 15%.

Informace

Energetická náročnost budovy

B