Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
LEXXUS SAVILLS

K nemovitostem přistupujeme inovativně a v centru naší pozornosti stojí vždy potřeby klientů. Díky nadšení a zkušenostem našich odborníků a podrobnému přehledu o trhu vám poskytneme ty nejkvalitnější poradenské služby, které vám umožní být vždy o krok před konkurencí a zajistí cenné informace pro rozhodování o vašem podnikání.

Komplexní služby v oblasti exkluzivních nemovitostí

Savills nabízí širokou škálu specializovaných služeb od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu.

 
1

Jsme odborníci

Ať už hledáte příležitost v oblasti nemovitostí v České či Slovenské republice a nebo v zahraničí, poskytneme vám výjimečný poradenský servis, který vychází z více než 160 let zkušeností na globálním trhu.

2

Náš globální dosah

Pracuje pro nás přes 35 000 lidí ve více než 60 zemích po celém světě. Tato šíře globálního pokrytí v kombinaci se specializovanými službami a vnímáním trhu znamená, že vždy budeme mít odborníka, který je v daném místě přesně pro vás.

3

Ceníme si našich vztahů

Naše podnikání je postaveno na důvěře a bezúhonnosti, a to platí ve všem, co děláme. Tento postoj dává našim klientům, kolegům, dodavatelům, partnerům a investorům důvěru s námi spolupracovat. S každým jednáme podle jeho individuálních potřeb a nabízíme poradenství na míru, které vytváří dlouhodobé vztahy a pomáhá při rozhodování.

LEXXUS SAVILLS PRAGUE
35 000
zaměstnanců
160
let zkušeností
 
 
600
kanceláří a partnerských poboček

Savills patří s více než 600 kancelářemi a 35 000 profesionály po celém světě k předním globálním poradcům v oblasti nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 2017. 

Kontaktujte nás